האוהל האקולוגי שלנו פתוח לאירוח

האוהל האקולוגי שלנו מותאם ללינה לקבוצות ומשפחות. צמודים אליו מקלחת ושירותי שדה, מטבח חיצוני מאובזר, מקרר, כיריים, מנגל, וכן פינת מדורה עם סיר פויקה צמחוני, וסאג' להכנת פיתות. יש להביא פחמים ועצים למדורה.

באוהל יש מחצלות ומזרונים, וצריך להביא שקי שינה ומגבות משלכם. במידת הצורך – אנחנו מציעים גם כלי מיטה ומגבות להשכרה. כמו כן ניתן להזמין את ארוחת הבוקר שלנו.

במסגרת הניסיון שלנו להיות ידידותיים לסביבה ככל הניתן, האוהל מוגדר כמרחב ירוק. יש במקום כלי אוכל (דברו איתנו על כשרות אם זה רלוונטי), ואנחנו אוסרים על הבאת כלים חד פעמיים, ועץ לא טבעי.

בנוסף אנחנו מטפלים בפסולת לסוגיה – אריזות, בקבוקים, זכוכית, ופסולת אורגנית. במידת הצורך אנו מציעים הסברים בנושא. נשמח לענות על כל שאלה לגבי ההתארגנות לביקור במקום המיוחד שלנו.

ארוחת בוקר

ארוחת בוקר ישראלית מול הנוף. אפשר להסתפק רק בקפה ועוגה, או במוזלי. (גרסה טבעונית לכל התפריט)

מחצלות ומזרנים

האוהל מקורה ויש בו מחצלות ומזרנים.
שק"ש /מצעים/מגבות אפשר להביא ואפשר לשכור

מקלחת חוץ

מקלחת מפנקת ונחבאת, עם ראש גשם ונוף פתוח למדבר. אושר גדול!

מטבח אקולוגי

מטבח חיצוני, הפרדת פסולת, פינת מנגל, פינת מדורה

wi-fi

גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי

גלריה

לפעמים האורחים מהללים

מה מקבלים כאן?

אוהל משלכם עם נוף מדברי פנורמי, מחצלות, מזרונים, כריות נוי, חיבור לחשמל ומים, פטריית חימום, מערפלי מים לצינון. לאוהל צמודים מטבח מאובזר, מקלחת חוץ, שירותים (קונבנציונליים), ופינת מדורה מאובזרת

מה כדאי שתביאו איתכם?

כלי מיטה או שקי שינה (אלא אם אתם מעדיפים לשכור מאיתנו), בגדים חמים לערב (כן, גם בקיץ), דברים טובים לשים במקרר – ועל האש, פחמים / עץ טבעי למדורה (אפשר גם לרכוש במקום), נעלי הליכה ואנרגיה טובה