מוזמנים להידבק באהבת העולם והאדם. הארץ, המדבר, הסביבה

נכון, אנחנו מארחים באהבה גם סתם מי שהגיעו לחגיגה משפחתית בעיר או עוצרים ללילה בדרך לאילת, אבל העיקר הוא מי שבאים לטייל. אלה שמבקשים להכיר את הסביבה המדברית, את הטבע שלה, את ההיסטוריה והתרבות המקומית, ואת האנשים שחיים בה.

זו אהבתנו הגדולה. לראות מטיילים חוזרים נפעמים מהר סדום או מטבילה בגבים, מארוחה ביתית בקהילה, או ממסלול שהראינו לכם על המפה ערב קודם – יהא זה יום טיול מפרך או טיול עם עצירות ברכב פרטי דרך חצי הנגב. זה הדבר היפה בידע – אתה מעניק אותו , ועדיין הוא נשאר בחזקתך. 

 אחרי שתתמקמו בקצה המדבר תוכלו לצאת לטיולי כוכב בסביבה, לחזור בערב לחדר שקט ונעים, ולצאת למחרת שוב. הנה משהו להתחיל ממנו:

4X4 טיולים רגליים 
מלאכי השביל 
מסלולי אופניים 
|שביל ישראל

וכמובן – המלצות במיוחד עבורכם. ספרו לנו מה בא לכם לעשות!

אג'נדה אקולוגית

מבחינת משבר האקלים, כולנו על קצה המדבר.
ביום יום המהיר אנחנו נוטים להדחיק את העובדה הזו.
שהות בקצה המדבר מזמינה אתכם לתרגל – בעדינות – חלופה אקולוגית. 

אנחנו מפרידים אשפה, מחזיקים מים בכדי חרס, מטפחים גינה אקולוגית, ושמחים לשתף את האורחים שלנו בפתרונות שאנחנו לומדים ומוצאים.

 

האזינו

מי ידע שאולפן רדיו מגיע היום בלפטופ…

הייתה לי חצי שעה מעניינת ממש עם נדב בנג'ו. שהגיע להקליט את הפודקאסט שלו במדבר. כן. גם את זה אפשר לעשות כאן.

שיחה על יזמות שלא מתפשרת על העקרונות שחשובים לנו בחיים, החיבור לטבע, להיות שלם עם עצמך בדרך שלך גם אם לעיתים המחיר כבד.

אז למרות המסוקים שהגיחו להם בתחילת הפרק , הנוף והשקט פשוט שדרגו את האוירה של הראיון הגלוי הזה עם אדם שעשה דרך מגוונת מאד שכולה יזמות בנפשו אז איך לא מוותרים על העקרונות ולא מתפשרים

איך לדייק את עצמך ולנווט מול האתגרים שהמסע היזמות והחיים מציבים לך? מוזמנים להאזין ולשתף אנשים שחשוב לכן שיעשו יזמות משמעותית